Valheim'in Birinci Büyük Güncellemesinden Birinci Görsel Geldi

Son periyotlarda oyun dünyasında isminden en çok kelam ettiren oyunlardan biri elbet ki Valheim. Viking temalı bir hayatta kalma oyunu olarak ...

Valheim'in Birinci Büyük Güncellemesinden Birinci Görsel Geldi

Son periyotlarda oyun dünyasında isminden en çok kelam ettiren oyunlardan biri elbet ki Valheim. Viking temalı bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan Valheim, birinci günden itibaren büyük bir popülarite yakaladı ve haftalarca Steam'de en çok indirilen oyunlar listesinde tepede yer almayı başardı.

Oyunun geliştiricisi olan Iron Gate Studios, geçtiğimiz günlerde Steam'de yayınladığı bir yazı ile oyunu indiren ve severek oynayan herkese teşekkürlerini iletti. Oyun, Iron Gate Studios'tan gelen açıklamaya nazaran sırf 6 haftada 6 milyondan fazla satışa ulaşmayı başarmıştı ve geliştirici grup bu başarıyı sağlayan destekçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Grup yayınladıkları yazıda ayrıyeten merakla beklenen güncellemeler hakkında da ufak bilgi paylaşımları yaptı.

Yeni güncellemeden bir imaj paylaşıldı:

Iron Gate Studios, açıklamasında birinci büyük güncelleme olacak olan Hearth and Home hakkında çok fazla soru aldıklarını belirtti. Birinci etapta odak noktalarının yanılgı düzeltmeleri olduğunu tabir eden grup, artık bu noktada işlerin yolunda gitmeye başladığını ve güncelleme üzerinde daha çok çalışmaya başladıklarını açıkladı.

Şimdi ne vakit karşımıza çıkacağını bilmediğimiz Hearth and Stone güncellemesi, konut yapmak ve yemek yapmak için yeni materyaller, yeni tarifler ve usuller üzere çeşitli yenilikler içerecek. Lakin şimdi elimizde çok fazla ayrıntı yok. Bu noktada Iron Gate'in güncellemeye dair paylaştığı birinci görsel ise bir kuzgun heykeli üzere görünen bir objenin fotoğrafı oldu.

Bu bir dekorasyon ögesi mi, oyunda faal kullanılabilecek bir obje mi, nedir tam olarak anlayamamış olsak da, kuzgunun kuzey mitolojilerinde tesirli bir temsil olduğunu biliyoruz. Ayrıyeten bu imgeyi en azından takımın gündemine güncellemeyi aldığına yönelik bir işaret olarak yorumlayabiliriz. Iron Gate, bu fotoğrafın da yer aldığı yazısında sormuş, biz de sizlere soralım. Sizce bu fotoğrafta yer alan şey ne olabilir? Fikirlerinizi bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.