Tweet'lerinizi Düzenlemek mi İstiyorsunuz? O Vakit Pamuk Eller Cebe!

Twitter'ın abonelik fiyatı karşılığı kimi hizmetler sunacağı üzerine söylentiler bir müddettir ortada dolaşıyor. Cuma günü uygulama araştırmacısı ...

Tweet'lerinizi Düzenlemek mi İstiyorsunuz? O Vakit Pamuk Eller Cebe!

Twitter'ın abonelik fiyatı karşılığı kimi hizmetler sunacağı üzerine söylentiler bir müddettir ortada dolaşıyor. Cuma günü uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong, "tweet'i geri al" hizmetinin paralı servislerin ortasında olacağını gösteren bir manzara yayınladı. Wong'un ekran imgesinde görülen tek özellik bu.

Wong daha evvel abonelerin tweetleri nasıl geri alacağını gösteren bir GIF yayınlamıştı. Araştırmacı ayrıyeten CNET'e gönderdiği bir bildiride bu özelliğin bir tweet'i silmekten farklı olduğunu (bunu şu anda tüm Twitter kullanıcıları yapabiliyor) ve geri almanın tweet'lerin gönderilmeden durdurabileceğini belirtiyor. Twitter, bu türlü bir özellik üzerinde çalışmakta olduğunu doğrulamıştı.

Twitter is working on app subscription for paid features like "Undo Tweet" https://t.co/CrqnzIPcOH pic.twitter.com/Ct16Gk2RL1

— Jane Manchun Wong (@wongmjane) March 19, 2021

The Verge'ün haberine nazaran, Geri al düğmesinin üzerinde bir ilerleme çubuğu bulunacak ve kullanıcıya tweet gönderilmeden evvel ne kadar mühletle geri alabileceği gösterilecek.