Quake, QuakeCon 2020'ye Özel Büsbütün Fiyatsız Oldu

Oyun dünyasının en beklenen ve takip edilen aktiflikleri ortasında yer alan QuakeCon, geçtiğimiz gün başlangıcını yaptı. 7 Ağustos ve 9 Ağustos ...

Quake, QuakeCon 2020'ye Özel Büsbütün Fiyatsız Oldu

Oyun dünyasının en beklenen ve takip edilen aktiflikleri ortasında yer alan QuakeCon, geçtiğimiz gün başlangıcını yaptı. 7 Ağustos ve 9 Ağustos tarihleri ortasında düzenlenecek aktiflik, 60 saat boyunca dünyanın her bölgesinden yayıncının katılacağı bir canlı yayın olacak.

Bu yıl 25.'si olma unvanına sahip olacak QuakeCon 2020 aktifliği boyunca dünyaca ünlü influencer'lar, canlı konserler, yardım kuruluşlarına bağış kampanyaları, geliştirici panelleri ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. Bununla birlikte Bethesda, oyunculara hoş de bir jest yapacak.

Quake, büsbütün fiyatsız oldu:

Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde FPS tipinin en klasik oyunlarından birisi olan Quake'in QuakeCon 2020 aktifliği boyunca fiyatsız olarak kütüphaneye eklenebileceğini söylemiştik. İşte o gün geldi ve Quake, büsbütün fiyatsız olarak kütüphanenize eklenebilir oldu.

id Software tarafından geliştirilen Quake'i, 9 Ağustos'a kadar hiçbir fiyat ödemeden Bethesda kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu bir kere kütüphanenize eklediğinizde oyun sınırsız müddetle kütüphanenizde kalacaktır. Hasebiyle dilediğiniz vakit Quake'i indirebileceksiniz.

Quake fiyatsız olarak nasıl alınır?

Quake'i fiyatsız olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken şey ziyadesiyle kolay. Öncelikle bu kontağa giderek Bethesda Launcher'ı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Akabinde Bethesda'ya üyeliğiniz varsa Launcher üzerinden giriş yapın, yoksa Bethesda'ya kayıt olun. Üyelik bilgilerinizle Launcher üzerinde giriş yaptığınız an Quake kütüphanenize eklenecektir.

Bethesda, geçtiğimiz hafta paylaştığı duyuruda yapılan bağış ölçüsünün 10 bin doları aşması durumunda Quake 2'nin de fiyatsız olacağını söylemişti. Yayında yer alan bilgilere baktığımızda bağış ölçüsünü 11 bin 409 dolar düzeyine ulaştığını görüyoruz. Hasebiyle Bethesda Launcher'a giriş yaptığınızda Quake 2'nin de kütüphanenize eklenmesi an sorunu!