Marshall’ın yeni kulaklığı 80 saate kadar kullanılabiliyor

Kulaklık dalının öncü ve uzun kullanım mühletleri dendiğinde birinci akla gelen firmalarından Marshall; uygun bir fiyat etiketine rekor ...

Marshall’ın yeni kulaklığı 80 saate kadar kullanılabiliyor

Kulaklık dalının öncü ve uzun kullanım mühletleri dendiğinde birinci akla gelen firmalarından Marshall; uygun bir fiyat etiketine rekor kullanım müddetlerine ulaşabilecek Majo IV kablosuz kulaklığını duyurdu.

Marshall Major IV özellikleri ve fiyatı

Marshall Major IV kablosuz kulaklık modelinde 40mm dinamik şoförler kullanılmış. Bu sayede etkileyici ses frekansları elde edilebiliyor. Dış kısımda yer alan joystick ile ses açma-kapama yahut davet cevaplama üzere süreçler yapılabiliyor.

Kulaklığın dikkat alımlı tarafı ise uzun kullanım mühleti. Tek şarj ile kulaklığı 80 saate kadar kullanabilmek mümkün. Major III modelinde bu sayı 37 saate kadar zorlanabiliyordu. Bu bakımdan değerli bir ilerleme sağlanmış. Hem kablolu hem de kablosuz olarak süratli şarj dayanağı mevcut.

Daha konfor odaklı tasarlanan Marshall Major IV kulaklık modeli biraz daha dörtgen bir görünüm arz ediyor. Bu sayede ses daha yeterli iletiliyor. Katlanabilen kesimlerin dış kısmı ikonik Marshall imzasına sahip. Marshall Major IV için 150$ fiyat etiketine sahip.