League of Legends: Wild Rift indirmeye sunuldu


Riot Games’in PC platformundaki League of Legends heyecanını taşınabilir ve konsollara taşıyacak League of Legends: Wild Rift oyunu ...

League of Legends: Wild Rift indirmeye sunuldu

Riot Games’in PC platformundaki League of Legends heyecanını taşınabilir ve konsollara taşıyacak League of Legends: Wild Rift oyunu ülkemizde erişime açıldı. Oyun bir müddettir öbür ülkelerde test ediliyordu.

League of Legends: Wild Rift neler sunuyor?

PC sürümündeki tecrübeyi ve heyecanı birebir biçimde mobile aktarmayı hedefleyen League of Legends: Wild Rift oyunu yeniden 5x5 PvP gayretini temel alıyor. Sıfırdan tasarlanan oyunun denetimleri de en uygun formda ekrana yerleştirilmiş.

Ekranın tamamını faal eşyaların doldurmasını engellemek ismine taşınabilir sürümde yalnızca 1 tane faal eşyaya sahip olunabiliyor. Oyunda fiyatları düşürülen eşyalar, daha süratli kazanılan tecrübeler ve kolaylaştırılmış stratejik ögeler yer alıyor.

Platformun gereği süratli bir formda oyuna başlanıyor ve 15-20 dakikalık maçlarda rakip alt edilmeye çalışılıyor. Masa üstündeki şampiyonları motamot aktaracak oyun birinci etapta 40 karakteri sunuyor. Sonrasında başkaları de oyuna eklenecek. Karakterlerin kimi yetenekleri de mobile uygun olacak biçimde değiştirildi.

League of Legends: Wild Rift Riot Games, Inc Strateji Oyunları Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

League of Legends: Wild Rift Riot Games Oyunlar Fiyatsız 2.2 GB