Kent inşa etme oyunu Townscaper, taşınabilir aygıtlara geliyor

Yayıncılığını Raw Fury'nin yaptığı, geliştiriciliğini Oskar Stålberg'in yaptığı kent inşa etme oyunu Townscaper, taşınabilir aygıtlar için ...

Kent inşa etme oyunu Townscaper, taşınabilir aygıtlara geliyor

Yayıncılığını Raw Fury'nin yaptığı, geliştiriciliğini Oskar Stålberg'in yaptığı kent inşa etme oyunu Townscaper, taşınabilir aygıtlar için duyuruldu.

Kent inşa etme oyunu Townscaper, bu yıl içerisinde taşınabilir aygıtlar için yayınlanacak. Ne yazık ki net bir yayın tarihi bilinmiyor. Mağaza sayfaları açılmadığı için öbür ayrıntılar da bilinmiyor lakin oyunu incelemek isterseniz oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısını ve görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Kıvrımlı sokakları olan sevecen ada kentleri inşa edin. Küçük kasabalar, yükselen katedraller, kanal ağları yahut kolonlar üzerinde gökyüzü kentleri...

Emel yok. Gerçek bir oyun da yok. Yalnızca bol bol inşa etme ve hoş imgeler. Bu kadar.

Townscaper deneysel bir tutku projesidir. Bir oyundan daha çok bir oyuncak denilebilir. Paletten renkler seçin, sistemsiz bir ızgara kılavuz üzerinde renkli mesken blokları yerleştirin ve Townscaper'ın temel algoritmasının bu blokları otomatik olarak şirin küçük meskenlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere ve yemyeşil art bahçelere dönüştürmesini izleyin.