Kayra Online, 29 Ekim'de Kapalı Beta'ya Açılacak

Günümüzde eski biçim MMORPG oyunları bulmak epey sıkıntı hale geldi. Şu anda piyasada bulunan MMORPG oyunları ya oyuncunun istediğini sunmuyor ya ...

Kayra Online, 29 Ekim'de Kapalı Beta'ya Açılacak

Günümüzde eski biçim MMORPG oyunları bulmak epey sıkıntı hale geldi. Şu anda piyasada bulunan MMORPG oyunları ya oyuncunun istediğini sunmuyor ya da para yatırmayana emeğinin karşılığını vermiyor. Bu durum da MMORPG oyuncularının bir boşlukta bulunmasına neden oluyordu.

Yurt dışında MMORPG oyun çeşitliliği fazlayken ülkemizdeki oyuncuları bu oyunlardan uzaklaştıran etmenlerden birisi de Türkçe lisan takviyesinin olmamasıydı. Lakin önümüzdeki günlerde Türk MMORPG oyuncularının bir talih verebileceği yeni ve Türk üretimi bir oyun çıkış yapacak.

29 Ekim'de çıkıyor:

Sadece bir geliştirici tarafından Kayra Online isimli MMORPG oyunu, 29 Ekim günü kapalı beta süreciyle çıkış yapacak. Oyuncuların oyunun gelişimine katkıda bulunmalarını sağlayacak bu sürecin akabinde oyun, ilerleyen süreçte tam sürümüyle oyuncuları çekmeyi hedefleyecek.

Günümüzün en tanınan oyun motorlarından birisi olan Unity ile geliştirilen Kayra Online, oyun içinde Türk mitoloji tarihine de yer verecek. Öteki bir deyişle oyun, Türk mitolojisinde yer alan karakterler ve kıssalar barındıracak. Bunun yanı sıra elbette saf MMORPG tecrübesi de oyunculara sunulacak.

Kayra Online'ı başka MMORPG oyunlarından ayıracak en kıymetli şeylerden birisi de bu oyunun 'pay2win', yani parayı verenin düdüğü öttürdüğü bir yer olmaması. Bu husus, direkt geliştiricilerin oyunculara verdiği bir söz olduğu için güvenilirliğinin de yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Kayra Online dünyası hakkında daha fazla bilgi almak için oyunun internet sitesine bu irtibattan ulaşabilirsiniz. Şayet 29 Ekim günü kapalı betaya katılan oyunculardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet sitesinde yer alan Discord sunucusuna bağlanmak olacak.