Humble Bundle, Warhammer Bundle 2020 paketini yayınlandı

Humble Bundle, Tanınan Warhammer kozmosu oyunlarının bulunduğu “Warhammer Bundle 2020” paketini satışa çıkardı. Birçok klasik oyuna sahip ...

Humble Bundle, Warhammer Bundle 2020 paketini yayınlandı

Humble Bundle, Tanınan Warhammer kozmosu oyunlarının bulunduğu “Warhammer Bundle 2020” paketini satışa çıkardı. Birçok klasik oyuna sahip olabileceğimiz paketin en ucuz seçeneğinde; Warhammer 40K: Dawn of War ve Warhammer: End Times – Vermintide üzere prodüksiyonlar var.

Arada sırada kaliteli oyunların bulunduğu paketleri çok cüzi fiyatlara satan Humble Bundle, bu defa de oyuncuları sevindirecek bir paketle önümüze çıktı. Her zevke hitap eden oyunların bulunduğu pakette en dikkat çeken prodüksiyon, sanırız RTS klasikleri arasında konum alan Warhammer 40K: Dawn of War serisi. Üç seviyede gelen paketin en ucuz seviyesi için en az 5 TL ödenmesi gerekiyor. 1. Seviyede Warhammer 40K: Kill Team, Warhammer 40: Dawn of War, Warhammer 40K: Legacy of Dorn – Herald of Oblivion ve Warhammer: End Times – Vermintide bulunuyor. Bu dört oyunun Steam fiyatı 98 TL. Dolaysıyla birinci seviye paket güzel bir tercihmiş üzere duruyor.

2. seviye pakette ise Warhammer 40k: Dawn of War 2, Battlefleet Gothic: Armada, Warhammer 40K: Sanctus Reach ve Warhammer 40K: Deathwatch Enhanced Edition isimli imalatlar var. Bu paket için ise en az 48,69 TL ödemeniz gerek. Bu paket ise Steam’de 174 TL.

90 TL ödeyerek erişebileceğimiz üçüncü seviye oyunlar ise Warhammer 40: Space Marine Collection, Warhammer 40K: Dawn of War 3 ve Blood Bowl 2 Legendary Edition. Bu paketteki oyunların yekun Steam pahası ise 328 TL.

Humble Bundle paketlerindeki her üst seviye, bir alt seviyedeki oyunları da içerdiği için 3. seviye paket için 90 TL’yi gözden çıkaranların 600 TL pahasında bir kataloğa sahip olacağını hatırlatalım. Parasız prodüksiyonların, etrafımızı sardığı bu günlerde 90 TL’lik bir meblağ bizlere ne kadar cazip gelir bilinmez gelgelelim Humble Bundle’ın elde ettiği gelirlerin bir kısmını hayır kurumlarına ulaştırdığını belirtelim. Güzel oyunlar.