Huawei MateBook D Serisi'ne Özel İndirim Fırsatları

24 Temmuz ve 3 Ağustos tarihleri ortasında sürecek indirim kampanyası dahilinde tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 4.699 TL'den 4.299 TL'ye ...

Huawei MateBook D Serisi'ne Özel İndirim Fırsatları

24 Temmuz ve 3 Ağustos tarihleri ortasında sürecek indirim kampanyası dahilinde tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 4.699 TL'den 4.299 TL'ye inenHuawei MateBook D 15 yahut 5.499 TL yerine 4.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile Huawei MateBook D 14, Huawei Online Mağaza, Tecrübe Mağazaları ve Huawei eserleri satışı yapılan zincir teknoloji mağazalarında satışa sunuluyor.

Huawei Matebook D15 / Detaylı bilgi için

Huawei Matebook D14 / Detaylı bilgi için

Kesimde fark yaratan özellikler

FullView ekranı ve Multi-Screen Collaboration (Çoklu Ekran Kullanımı) özelliği ile öne çıkan ultra hafif HUAWEI MateBook D 14 ve D 15, irtibat özelliklerini de güncelledi. Huawei Share ile HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay irtibat kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle bir arada, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği direkt dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı etraf ünitelerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, aygıtlar ortası geçiş yapmaksızın, taşınabilir uygulamalara sıkıntısız erişim sağlıyor.

Parlama önleyici 14 ve 15 inç 16: 9 IPS panelleriyle dikkat çeken seri, Full HD (1920 × 1080) çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor. Ayrıyeten HUAWEI MateBook D 14 ve D 15, daha düzgün göz muhafazası sağlayan, TÜV Rheinland sertifikalı, düşük mavi ışık emisyonuna sahip.

Genç tüketiciler bilgisayarlarını yalnızca çalışmalarına müsaade veren bir araç olarak değil, tıpkı vakitte eğlenmelerine de müsaade veren bir platform olarak görüyorlar. Bu noktada HUAWEI MateBook D 14 ve MateBook D 15, yüksek seviyede kararlılık ve güvenilirliği korurken güçlü bir performans sunmak için AMD Ryzen işlemci ile güçlendirildi.

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D Serisi, değerli bir sürat avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + HDD seçenekleri ise ek depolama alanı gereksinimi olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor. HUAWEI MateBook D 14 ve D 15, soğutma ve pil ömründe de dikkat çeken özelliklere sahip. Eserler, soğutma için HUAWEI Shark Fin Fan 2.0 gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü içeriyor. Bu sayede aygıtın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.