Galaxy Z Flip 5G'nin tanıtım görüntüsü sızdı

Samsung'un yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Flip 5G, Note 20 serisi ile birlikte tanıtılması beklenen bir cihaz. LTE ...

Galaxy Z Flip 5G'nin tanıtım görüntüsü sızdı

Samsung'un yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Flip 5G, Note 20 serisi ile birlikte tanıtılması beklenen bir cihaz. LTE versiyonundan çok da fazla bir farkı olmayacağı düşünülen akıllı telefonun sızan tanıtım sineması, merak edilen detayları gözler önüne seriyor.

Snapdragon 865+ ile gelebilir

Evan Blass tarafından sızdırılan Galaxy Z Flip 5G tanıtım görüntüsünde, Mystic Bronze olarak isimlendirilen renge sahip varyantı görüyoruz. Sızan bu medyanın, mağazalardaki ekranlarda gösterilmek üzere hazırlandığı ise kuvvetle mümkün diyebiliriz. Görünüş olarak Galaxy Z Flip'den farkı olmayan akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 865+ işlemci ile geleceği söyleniyor.

Samsung, Galaxy Z Flip 5G'yi 5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 serisi ile görücüye çıkaracak. Çünkü şirket bu tarihi resmi olarak doğrulamış durumda. Cihazın Mystic Bronze dışında hangi renk seçenekleriyle geleceği ve fiyat etiketinin ne olacağı ise şimdi netlik kazanmış değil. Çıkışına yalnızca birkaç hafta kalan Galaxy Z Flip 5G ile ilgili yeni detayların ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.