Caviar yeniden servet kıymetinde iPhone 12 Pro modelleri hazırladı

Servet kıymetindeki lüks tüketim telefonlarının bilinen ismi Caviar yeniden bir iPhone modeli ile karşınızda. Şimdi tanıtılmadan iPhone 12 ...

Caviar yeniden servet kıymetinde iPhone 12 Pro modelleri hazırladı

Servet kıymetindeki lüks tüketim telefonlarının bilinen ismi Caviar yeniden bir iPhone modeli ile karşınızda. Şimdi tanıtılmadan iPhone 12 Pro modelini altınla kaplayan Caviar tekrar çok kıymetli bir seri hazırladı.

Warrior temalı iPhone 12 Pro

Caviar’ın yeni çalışması iPhone 12 Pro Warrior serisi altında toplanmış. Geçtiğimiz yıl birinci Warrior serisini hazırlayan Caviar; Viking, Şövalye, Samurai ve eski Roma devrinden esinlenmişti. Bu defa eski çağ Çin, Toltec, Hindistan, Kızılderili ve Zulu uygarlıklarına ilişkin izler taşıyan lüks seri 45000$ düzeyine kadar çıkıyor.

Serinin en değerli modeli Mao Edition. Eski Han hanedanlığı periyodunda kullanılan Mao mızrağından esinlenen telefonda 24 karat altın kaplama ve yakut taşları kullanılmış. Kutu içerisinde tekrar eski çağlara ilişkin Ge bıçağından esinlenen bir kolye de yer alıyor. iPhone 12 Pro Mao Edition 36950$ ile başlarken iPhone 12 Pro Max Mao Edition da 44720$ düzeyine çıkıyor.

Bunun yanında Meksika’da geçmiş devirde yaşamış Toltec kültürünü temel alan Apocalypto modeli 34830$ başlangıç fiyatında iken, Hint devrini yansıtan Rajan Warrior modeli de 33180$ düzeyinden başlıyor. Firmanın web sitesinde Zülfikar üzere pek çok farklı Warrior modeli bulmak mümkün.

Caviar sitesi