Canon imagePRESS C170 Yaratıcılığı Yüksek Kaliteyle Buluşturdu

Ofislerin süratle dönüşen profesyonel iş akışına dönük talebini karşılamak emeliyle geliştirilen imagePRESS C170 serisi, işletmelere profesyonel ...

Canon imagePRESS C170 Yaratıcılığı Yüksek Kaliteyle Buluşturdu

Ofislerin süratle dönüşen profesyonel iş akışına dönük talebini karşılamak emeliyle geliştirilen imagePRESS C170 serisi, işletmelere profesyonel standartlarda ultra renkli ve net baskılar yapma imkanı sunarak her ölçekten işletmeye yaratıcı tarafı kuvvetli ve yüksek kaliteli dizaynlar yapma fırsatı sağlıyor. 

Canon bu eserle zarflar ve 350 g/m2'ye kadar ağır medyalar ve 1.300 mm'ye kadar uzun yapraklı afişler dahil olmak üzere standart A4 ve A3 medyaları ve farklı formatları işleyebilme marifeti sayesinde, bir işletmenin geniş kapsamlı baskı muhtaçlıklarını destekliyor. Materyal kullanımında da yaratıcılığı destekleyen donanımıyla imagePRESS C170 serisi, daha fazla esneklik sağlıyor, parlak, ipek, düz ve dokulu medyalara baskı yapabilmeyi destekliyor ve çıktılar için geniş kapsamlı entegre profesyonel sonlandırma seçenekleri de sunuyor. 

imagePRESS C170'le yüksek verimlilik

Hibrit çalışmanın yaygınlaşması ve ofisin rolünün çeşitlenmesiyle işletmelerin ofis ortamında olabildiğince üretken olma muhtaçlığı artıyor. Ofis fonksiyonelliğini ve ilişki kapasitesini profesyonel çıktıyla birleştiren imagePRESS C170 serisi, müşterilerin baskı maharetlerini genişletmelerine ve yatırımlarında faydayı artırmalarına imkan tanıyor. 

imagePRESS C170 serisi, renkli baskıda dakikada 70 sayfaya(ppm), siyah-beyaz baskıda ise dakikada 80 sayfaya kadar ulaşabilen yüksek süratiyle işletmelerin son teslim tarihlerinde sorun yaşamamasını temin ediyor. Kullanıcı dostu arayüz ve dizayna sahip olan aygıt, öteki Canon aygıtlarıyla tıpkı kullanıcı dostu arayüzü, gezinme ve müşteri tecrübesini sunarken, vakit tasarrufunu daha da arttırıyor.

imagePRESS C170 serisi, imageRUNNER ADVANCE DX modeline emsal formda kullanıcıların hassas bilgilerini, çalışan ve müşteri kapalılığını muhafazalarına olanak sağlıyor. Ayrıyeten üst seviye ofislerde ve hafif üretim ortamlarında yasal uyumluluğa yardımcı olmak için tasarlanmış güvenlik özellikleri sunuyor. McAfee Embedded Control özelliği aktifleştirildikten sonra akıllı "izin verilenler listesine alma" yoluyla yetkisiz uygulamaların yürütülmesinin engellemesine yardımcı oluyor.  

Canon Europe pazarlama ve evrak tahlilleri kümesi lider yardımcısı Hiro Imamura: "Çalışma halimiz inanılmaz bir süratle değişiyor, lakin çoğumuz için ofis bir iş birliği merkezi, fizikî ile dijitalin buluştuğu ve yaratıcılığın geliştiği bir yer. imagePRESS C170 serisi, baskı irtibatında ihtilal yaratmak ve hibrit çalışmayı güçlendirmek için birinci sınıf baskı teknolojisi sunuyor." 

Yüksek kalitede baskı hünerleri ve profesyonel sonlandırma seçenekleriyle imagePRESS C170 serisi, işletmelerin müşteri bağlılığını artırmasına ve baskının gücünü ortaya çıkarmasına imkan tanıyor.

imagePRESS C170 serisi aygıtların öne çıkan temel özellikleri şöyle sıralanabilir: 

  • A4'te dakikada 70 renkli sayfa ve dakikada 80 siyah-beyaz sayfaya varan baskı suratları
  • A4'te dakikada 240 sayfaya kadar tarama
  • 1.300 mm uzunluğa kadar medya boyutları ve 350 g/m2'ye kadar medya yükleri
  • imagePRESS R-VCSEL ve 2.400 x 2.400 dpi baskı çözünürlüğü sayesinde hakikat, hassas ve net imaj kalitesiyle yüksek kaliteli çıktı 
  • McAfee Embedded Control yazılımı ile 360° güvenlik 
  • Çoklu Yoğunluk Ayarlama Teknolojisi ile dengeli kalite
  • Çok fonksiyonlu Yerleşik Uygulama Platformu (MEAP) için hazır platform ve uniFLOW Online ve Mopria ile dilediğiniz yerde baskı alma fonksiyonelliği