Benedict Cumberbatch, Sherlock dizisinin 5. dönem ile dönebileceğini söylüyor

Mark Gatiss ve Steven Moffat tarafından yaratılan BBC'nin Sherlock dizisi bildiğiniz üzere 2010 yılında başladı ve 2017 yılında sonlandı ...

Benedict Cumberbatch, Sherlock dizisinin 5. dönem ile dönebileceğini söylüyor

Mark Gatiss ve Steven Moffat tarafından yaratılan BBC'nin Sherlock dizisi bildiğiniz üzere 2010 yılında başladı ve 2017 yılında sonlandı. Son dönemlere hakikat hayranların reaksiyonunu çekse de tüm izleyenlerin hala yeni dönemi beklediği ve sevdiği bir dizi pozisyonunda.

Dizinin dördüncü dönem finalinin akabinde da birçok izleyici üzülmüştü lakin başrol oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman, pek istekli üzere durmuyorlardı. Lakin Benedict Cumberbatch geçtiğimiz günlerde az da olsa umutlandıran bir açıklamada bulundu.

Collider ile yeni sineması The Courier için röportaj yapan başarılı oyuncu, Sherlock'un beşinci dönemi için "Ben asla hayır demem fakat bilmiyorum. Benim de Martin'in de takvimi ziyadesiyle dolu, birebir formda başka oyuncuların da. Ancak kim bilir? Tahminen bir gün şayet senaryo düzgün olursa neden olmasın. Senaryo diye bilhassa belirtiyorum zira bir sinema de olabilir. Fakat yakın vakitte değil." açıklamasında bulundu.

Sherlock'un tüm kısımları şu anda Netflix'te bulunuyor. Umuyoruz ki Benedict Cumberbatch'in de dediği üzere düzgün bir senaryoyla tekrar döner.