Baby Yoda geri dönüyor: The Mandalorian'ın 2. dönem tarihi açıklandı

Star Wars cihanında geçen Disney+ dizisi The Mandalorain’ın yayın tarihi açıklandı. The Mandalorain’ın birinci kısmı 30 Ekim 2020’de ...

Baby Yoda geri dönüyor: The Mandalorian'ın 2. dönem tarihi açıklandı

Star Wars cihanında geçen Disney+ dizisi The Mandalorain’ın yayın tarihi açıklandı. The Mandalorain’ın birinci kısmı 30 Ekim 2020’de Disney+ platformunda yayınlanacak. Yeni kısımlar haftalık dönemlerle platforma eklenecek.

The Mandalorian dizisinin çekimlerine pandemiden evvel başlanmış ve çekimler bitmişti. Post yapım etabı, karantina periyoduna denk geldi. Bu basamaklar olumlu bir formda tamamlandı ve dizi yayına hazır hale getirildi.

The Mandalorian’ın 2. dönemi 8 kısımdan oluşacak. Muhtemelen geçen sene olduğu üzere final dönemi, Noel periyoduna denk getirilecek. The Mandalorian, Disney+ platformunun birinci içeriklerinden birisiydi. Dizi sayesinde platforma çok sayıda kişi abone oldu. Dizi genel itibariyle büyük beğeni topladı. Baby Yoda karakteri toplumsal medyada en çok paylaşılan, konuşulan figürlerden birisi oldu. Disney+ platformu Türkiye'de yayına başlamadı. Disney+'ın planları ortasında Türkiye yer almıyor.