Apple yeni eserlerini 23 Mart'ta duyurabilir: Hangi aygıtlar bekleniyor?

Apple'ın yeni eserlerini tanıtmaya hazırlandığını daha evvel birkaç sefer duymuştuk. Gelen son bilgilere nazaran şirket yılın birinci ...

Apple yeni eserlerini 23 Mart'ta duyurabilir: Hangi aygıtlar bekleniyor?

Apple'ın yeni eserlerini tanıtmaya hazırlandığını daha evvel birkaç sefer duymuştuk. Gelen son bilgilere nazaran şirket yılın birinci aktifliğini 23 Mart'ta gerçekleştirecek. Kelam konusu tarih tıpkı anda birkaç farklı kaynak tarafından doğrulandı.

Bildiğiniz üzere 23 Mart'ta OnePlus 9 serisi akıllı telefonlar da duyurulacak. İki şirket daha evvel de emsal bir tarih çakışması yaşamıştı. OnePlus 6T'nin lansmanı Apple'ın aktifliği ile birebir güne denk gelince Çinli şirket Cupertinolu devin gölgesinde kalmamak için aktifliği erteledi.

Hangi aygıtlar tanıtılabilir?

Apple'ın 23 Mart'ta güncellenmiş iPad Pro, yeni iPad ve iPad küçük 6'yı tanıtması bekleniyor. Ayrıyeten şirket AirTags ve üçüncü kuşak AirPods kablosuz kulaklığını da duyurabilir.

Daha evvel Apple'ın yeni aygıtlarını 16 Mart'ta tanıtacağına dair haberler çıkmıştı lakin Bloomberg editörü Mark Gurman bu bilgiyi yalanladı. Bu sefer ortaya atılan tarih birebir anda birkaç kaynak tarafından onaylandığı için daha kesin üzere görünüyor.