AirPods 3 modelinden yeni bir görsel sızdırıldı

AirPods ailesiyle kablosuz kulaklık pazarının önderi haline gelen Apple, bu yılda da değerli atılımlar yapacak. Alt düzeyde yepyeni AirPods ...

AirPods 3 modelinden yeni bir görsel sızdırıldı

AirPods ailesiyle kablosuz kulaklık pazarının önderi haline gelen Apple, bu yılda da değerli atılımlar yapacak. Alt düzeyde yepyeni AirPods serisiyle devam eden firmanın yeni üyesi tasarım olarak netleşmiş durumda.

AirPods 3 neler sunacak?

Bir müddettir internete sızdırılan görseller artık AirPods 3 modelini tam olarak ortaya çıkarmış durumda. AirPods Pro dizaynını benimsemiş olsa da sap kısmı serinin en kısa haline ulaşmış. Haliyle şarj kutusu da küçülmüş.

Değiştirilebilir uçlarla gelecek olan AirPods 3 kablosuz şarj özelliğini de varsayılan olarak sunuyor. Maliyete oynadığı için etkin gürültü engelleme teknolojisi beklenmiyor lakin tasarımsal ve yazılımsal olarak tatmin edici gürültü engelleme yapacağı kestirim ediliyor.

Kullanım müddetleri açısından evvelki jenerasyonlardan kıymetli bir farkın olmadığı düşünülen AirPods 3 için 150$ civarında bir fiyat kestirimi mevcut. Kablosuz şarjlı kutu standart olacağı için fiyatın rekabetçi olacağını söyleyebiliriz. Apple’ın 23 Mart tarihinde bir lansman yapması bekleniyor.