AC Valhalla'daki Dövüş Mekaniklerini Gösteren Görüntü


Geliştirici firma Ubisoft, önümüzdeki ay çıkacak Assassin's Creed Valhalla'ya dair şimdiye dek birçok ayrıntısı hayranlarla paylaşmış, hatta ...

AC Valhalla'daki Dövüş Mekaniklerini Gösteren Görüntü

Geliştirici firma Ubisoft, önümüzdeki ay çıkacak Assassin's Creed Valhalla'ya dair şimdiye dek birçok ayrıntısı hayranlarla paylaşmış, hatta Jotunheim ve Asgard'ın da oyunda olacağını doğrulamıştı. Şimdiyse IGN ile çekilen yeni bir görüntüde Ubisoft geliştiricilerinden Marc-Antoine Pietri, oyuncuların kullanabileceği çeşitli dövüş maharetlerinden bahsetti.

Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki görüntüde, oyuncuların oyunda kullanabileceği birbirinden farklı yetenekleri görüyoruz. Bununla birlikte görüntüde oyuncuların kâfi şarj düzeyine sahip olduğunda düşmanlara yüksek hasar veren yanıcı oklar yollayabileceğini, uzaktan balta fırlatabileceğini ya da kullanabileceği öteki akın düzeneklerini görüyoruz.

Assassin's Creed Valhalla'daki en uygun dövüş yeteneklerini gösteren görüntü:

Dövüş mekaniklerinin yanı sıra görüntüde ayrıyeten Eivor'un yerleşim alanına bir defa daha bakıyoruz. Bu bölgede silahları yükseltmek için demirci ve balıkçılık yapmak için balıkçı kulübesi üzere kilidi açılacak farklı tesisler bulunuyor.

Oyunun direktörü Ashraf Ismail, Assassin's Creed Valhalla'nın dövüş mekanikleriyle ilgili yaptığı bir konuşmasında, oyunun Viking temasını daha yeterli aktarabilmek için acımasız ve ilkel bir dövüş sistemine sahip olacağını söylemişti. Görünen o ki Valhalla, oyunlarda bilhassa yakın dövüş severleri etkileyecek mekaniklere sahip olacak.

Assassin's Creed Valhalla, 10 Kasım'da Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 4, PC ve Google Stadia için, 12 Kasım'da ise PlayStation 5 için çıkış yapacak. Oyunun PC versiyonu şu anda Epic Games'te 269 TL'den ön sipariş edilebiliyor. Buradaki temasa tıklayarak Epic Games sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.